VL3 Evolution

Osiągający prędkość maksymalną ok. 300 km/h i odznaczający się przede wszystkim przyciągającym uwagę, nadającym dodatkowej dynamiczności designem.

Szczegóły

Dołącz do Mazury AirShow Team!

Jeśli masz ukończone 18 lat, Posiadasz trochę wolnego czasu? Interesujesz się lotnictwem? Chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami? Chcesz się czegoś nauczyć i lubisz pracę w zespole??            To może właśnie Ty będziesz mógł być z nami…

Szczegóły

Sky Magic S3 WAT

Spadochronowa grupa pokazowa Sky Magic. Zadebiutowali u nas w 2013 roku. Pokazali perfekcyjne figury i precyzję grupowego lotu na otwartych czaszach. Flagi, długie efektowne szarfy oraz dymy wzmocniły emocje tego występu. Podczas bardzo intensywnych treningów doskonalą swoje umiejętności i wzbogacają program o nowe elementy.

Szczegóły

Dakota DC-3 „Daisy”

Lśniąca, dwusilnikowa, urocza DC-3 Dakota imieniem „Daisy”, zbudowana w 1943 r. Weteranka II wojny światowej. Jeden z pierwszych samolotów szwedzkiej linii lotniczej SAS.

Szczegóły

W3 Sokół i 2. Grupa Poszukiwawczo Ratownicza.

2. Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Mińska Mazowieckiego – wojskowa jednostka Sił Powietrznych Polski przeznaczona do prowadzenia akcji w systemie narodowego ratownictwa lotniczego zaprezentują swój śmigłowiec, który stacjonować będzie na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

Szczegóły

Wiatrakowce 57-y Team

57y TEAM. Wiatrakowiec Xenon i wiatrakowiec Zen 1. Historia tych maszyn przywodzi na myśl trochę reklamy Twixa. Ale to, co Panowie na nich wykonują w powietrzu to już corrida połączona z baletem.

Szczegóły

Polska prapremiera FlyWhale

Po raz pierwszy na Mazury AirShow. Po raz pierwszy w Polsce. A chyba nawet po raz pierwszy w ogóle na pokazach na świecie FlyWhale. Niemieckiej konstrukcji, dwumiejscowy wodnosamolot-amfibia. Bardzo świeża konstrukcja – samolot, który dopiero w…

Szczegóły