Fajerwerki

Tradycyjnie, jak co roku, pierwszy dzień pokazów zakończy pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy, sobota, godzina 22:00, Plaża Miejska Giżycko.

 

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk narratorem Mazury AirShow 2017

Tadeusz Sznuk – dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter, niezapomniany głos „Lata z Radiem” i prowadzący teleturniej „Jeden z Dziesięciu” będzie ubarwiał Państwu swoim głosem to, co widzi na niebie, dodając do tego całą masę polewy z ciekawostek.

Details

Zespół Akrobacyjny „Orlik”

Największy zespół akrobacyjny Polskich Sił Powietrznych ZA „Orlik”. Formacja „Orlik” jest minimalnie starszym rówieśnikiem naszych mazurskich pokazów. Powstał na kilkanaście miesięcy przed ich pierwszą edycją w 1999 roku.

Details

Marek Choim / Extra 330SC

W tym roku z jeszcze mocniejszym i jeszcze zwrotniejszym samolotem – topowym pod względem osiągów z akrobacyjnej niemieckiej rodziny Extra. Stworzonym do sprostania wymogom najwyższej klasy akrobacji – Unlimited. W wydaniu Marka w dość specyficznym malowaniu, które udowadnia, że samolot może się uśmiechać.

Details

wodnosamolot Cessna 172

Cessna 172 Skyhawk – to czteromiejscowy, jednosilnikowy górnopłat. Produkowana w Stanach Zjednoczonych od roku 1956 i od tej pory wyprodukowano go więcej niż jakiegokolwiek innego modelu samolotu na świecie. Ponad 55 tysięcy egzemplarzy. Powstało jej…

Details

50% więcej Uwe / Extra 300

Niektórzy mówią, że w jego żyłach płynie paliwo lotnicze by w instalacji paliwowej jego samolotu mógł płynąć rock and roll. My wiemy tylko, że nazywa się Uwe Zimmermann, robi niesamowite rzeczy w swojej Ex-300 i będzie to robił u nas w sierpniu.

Details

W3 Sokół i 2. Grupa Poszukiwawczo Ratownicza

2. Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Mińska Mazowieckiego – wojskowa jednostka Sił Powietrznych Polski przeznaczona do prowadzenia akcji w systemie narodowego ratownictwa lotniczego zaprezentują swoje umiejętności. Pomiędzy pokazami dynamicznymi będą ze swoim śmigłowcem stacjonować na lotnisku Kętrzyn Wilamowo.

Details

Wiatrakowce 57-y Team +50%

57y TEAM. Wiatrakowiec Xenon i wiatrakowiec Zen 1. Historia tych maszyn przywodzi na myśl trochę reklamy Twixa. Ale to, co Panowie na nich wykonują w powietrzu to już corrida połączona z baletem.

Details